Svět z ptačí perspektivy díky Firmě na zážitky

Venkovní teploty konečně začínají nasvědčovat tomu, že paní zima předala své žezlo jaru. Teplé počasí a později zapadající slunce přímo vybízí k venkovním volnočasovým aktivitám.

Kde skočit bungee jumping?

Jaro je rovněž ideálním obdobím ke splnění vlastních snů i novoročních předsevzetí a tak pokud již delší dobu polemizujete nad myšlenkou skočení bungee jumpingu, věřte, že nyní je ta pravá chvíle. Mnohým se adrenalin do žil vžene jen při pomyšlení na to, že si tento jedinečný zážitek dopřáli. Díky Firmě na zážitky nyní nově můžete během bungee jumpingu absolvovat skok z nejvyššího mostu v České republice, který se nachází v Chomutově. Jde o silniční most, který vede přes řeku Hačka mezi Chomutovem a Horou Svatého Šebestiána. Bungee jumping v Chomutově Vám nabídne možnost skočit z mostu, který je dlouhý 336 m a jehož maximální výška nade dnem údolí řeky Hačky dosahuje 62 metrů. Bungee jumpingem v Chomutově Vás provedou zkušení profesionálové. Poukázku můžete pořídit již dnes na internetovém portále Firmy na zážitky zde www.firmanazazitky.cz.

Neodolatelné zážitkové lety

Láká-li Vás spíše představa vidět svět z ptačí perspektivy, pak doporučujeme oddat se zážitkovým letům. Ty poskytnou nejen skvělou volnočasovou aktivitu, ale také se mohou stát milým dárkem k narozeninám, ke svátku, k promocím nebo jen tak pro radost. Zážitkové lety lze absolvovat například v Cessně, vrtulníku Mi 8 nebo letounu C172. Chvíli romantiky prožijete během letu balónem. Komu nechybí dostatek odvahy, neměl by si nechat ujít příležitost k pilotování motorového rogala.

Všecny články o zemi

  1. Svět z ptačí perspektivy díky Firmě na zážitky